Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi

Sünnet tahtı ve yeniçeri askerlerimiz ile özel gün ve gecelerde sizlerde olmaya devam ediyoruz.Dini sünnet düğünlerinde vazgeçilmez hale gelen sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi eşliğinde salona giriş merasimi toplum tarafından çok büyük ilgi ve alaka görmeye devam ediyor.

Sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi sünnet düğünlerinizin ihtişamını büyük ölçüde artıracak ve mükemmelik katarak organizasyonun kalitesini büyük ölçüde yükseltecektir.Tarihi bir kıyafetle gözler önüne bir motif sergilenecek ve özel günleriniz sünnet koltuğu ve yeniçeriler eşliğinde dahada zenginleşecektir.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı farklı renklerde dizayn edilmiş tarihi görüntülere sahip koltuklardır.Bu sünnet koltuğu kimi zaman sadece salonda belirli bir köşede sünnet çocuğunun makamını temsil etmesi içinde kullanılır.Sünnet takısı ve tebrikleşme orada yapılır. Kimi zamanda krallar gibi bir ihtişam sergilemek için salona giriş merasimi anında sünnet koltuğu üzerinde sünnet çocuğunun yer aldığı bir şekilde sünnet tahtını yeniçeri askerleri taşıyarak salona girerler.

Sünnet koltuğu ekibimiz tarafından istenilen günde ve saatte belirtilen adrese getirilerek kurulumu yapılır.Program bitişinde yine ekibimiz tarafından getirilen malzemeler teslim alınır.

Yeniçeri Askerleri

Yeniçeri askerleri olarak yapılan görev şu şekildedir. Sünnet çocuğu kral koltuğu makamına geçer ve koltuğuna oturur.Yeniçeri askerleri onun emrinde bir taşıyıcı ve hizmetkar görünümünde olarak krallarını halk ile buluşturmak için salona, yani halkın arasına getirip bir kaç defa tur atarlar.Sünnet çocuğu halkı selamlar daha sonra yeniçeri askerleri tarafından gerçek makamına, sünnet çocuğu için salonda ayrılmış makama bırakılır.Yeniçeriler bir müddet başında nöbet bekledikten sonra salondan ayrılırlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.