Balon süsleme

Balon süsleme yaptırmak isteyenlere en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.Çeşitli renklerde ve şekillerde balon süsleme ile üstün hizmetlerimiz tüm hızı ile devam etmektedir.

Özellikle sünnet düğünlerinde rengarenk ve çeşitli şekillerde ballon süslemeleri ile göz alıcı ve görkemli balon süslemeleri yapıyoruz.

Zincir Balon Süsleme : Genelde açılış organizasyonlarında istenen zincir balon süsleme yolun iki tarafına kapsayan uzun şekilde yapılmış balon süslemeleridir.Talep edenlerin isteiğine uyan renklerde açılış organizasyonlarında açılış yapılan kurumun önü ve çevresi süslenir.

Kemer Balon Süsleme (kapı tag): Bu model süslemesi ise hem açılış organizasyonlarında kapı girişine yapılan, hemde sünnet düğünlerinde veya evlilik düğünlerinde kapı girişine yapılan kemer şeklinde yapılan balon süslemedir.Kapı girişine yapıldığı için bu balon süslemeye verilen isimde kapı tag şeklindedir.

Papatya Balon Süsleme : Bu balon süsleme şeklide ismi gibi papatya şeklinde mükemmel bir görünüme sahiptir.Göz alıcı ve görkemli olduğu için en çok sünnet düğünlerinde talep edilmekte olup isteğe göre farklı etkinliklerdede papatya balon süslemeleri yapılmaktadır.

Sütun Şeklinde Balon Süseleme : Genelde salon kapısı girişlerine ve sünnet koltuğunun hemen önünde ve arkasında şeklinde talep görmektedir. Sütun şeklinde balon süsleme de diğer figürler gibi ortama bir farklılık katmaktadır.

       

Sünnet Düğünleri Balon Süsleme :

Sünnet düğünleri balon süsleme alanında farlı figürlerle görkemli ortamlar oluşturmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.